ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

• Η ομάδα καλοθοσφαίρισης αποτελείται απο 18 έφηβους (απο τις περισσότερες τάξεις λυκείου) και πρόκειται να λάβει μέρος στους Μαθητικούς σχολικούς αγώνες – Υπεύθυνος καθηγητής, Μαυροειδής Παναγιώτης.
  • Η ομάδα βόλευ αποτελέιται απο 16 νεανίδες (απο τις περισσότερες τάξεις λυκείου) και πρόκειται να λάβει μέρος στους Μαθητικούς σχολικούς αγώνες – Υπεύθυνος καθηγητής, Μαυροειδής Παναγιώτης.
  • Η ομάδα ρητορικής αποτελείται απο 10 μαθητές/τριες απο τις περισσότερες τάξεις του σχολείου και πρόκειται να λάβει μέρος στους Αγώνες Ρητορικής – Υπεύθυνες καθηγήτριες, Παπαβασιλοπούλου Μαρία, Γεωργαρίου Μαρία, Ζέρβα Βαρβάρα.
  • Η ομάδα της εφημερίδας του σχολείου αποτελείται απο 16 μαθητές απο τις περισσότερες τάξεις του σχολείου.
  • Η ομάδα σκάκι συγκροτείται αυτές τις ημέρες.
  • Η ομάδα αστρονομίας συγκριτείται αυτές τις ημέρες.